ALPHANOVA SANTE, Fransa’nın Provence Bölgesi’nde bulunan; doğal ve organik ürün geliştirme ve üretmede uzmanlaşmış; ürünleri tüm dünyada farklı ülkelerdeki müşterilerle buluşan; eczaneler, doğal ve organik ürün satışı yapan mağazalar ve bebek mağazalarında satışa sunulan bir Fransız şirketidir.

Ürünlerimiz Peru’dan Kore’ye, Polonya’dan Tayvan’a varana dek; 30’dan fazla ülkede satışa sunulmaktadır. 

TEMİZ Formülasyonlar: Tüm formülasyonlarımız EN AZ %99 doğal içerikler ile üretilmektedir. Sağlık için zararlı olabilecek içerikleri; örneğin parabenleri, fenoksietanolü ve benzeri zararlı kimyasalları ASLA kullanmayız. Herkesin, en hassas ciltlere sahip müşterilerimizin dahi rahatlık ve güvenle kullanabilmesi için ürünlerimizin tamamı dermatolojik süpervizyon altında test edilmiştir; ürünlerimizin tamamı her gün düzenli kullanıma uygundur.

- Dünya’ya ve İnsanlığa saygılıyız: Bu sebeple ürünlerimiz EKOLOJİKTİR. Ürünlerimizin çoğunluğu Ecocert tarafından Organik Sertifikalıdır. Ürünlerimizin TAMAMI organik içerikler bakımından son derece zengindir.

Fransa’nın Provence Bölgesi’nde bulunan laboratuvarımız doğal kaynaklı dermatolojik ürünler ve kozmetik bakım ürünleri üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.

ALPHANOVA SUN güneş koruma ürünleri gamının tamamı 5 yıldır güneş bakım ürünleri alanında öncü ve referans alınan ürünler arasında yer almaktadır. 

Sırala
Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.