Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları:
  Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
  Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürün/ürünleri teslim almayınız.
  Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması, garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade ve Değişim Koşulları:

  •   Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sitemizdeki iletişim sayfasındaki iletişim formu bölümünden (iade bölümünü seçerek) ya da telefon numaralarımızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün/ürünler yenisi ile değiştirilecektir.
  •   Ürünün/Ürünlerin tüm iade ya da değişim işlemlerinde; Kargo ücreti müşteri/Alıcı tarafından karşılanır.
  •   Sipariş edilen ürünün/ürünlerin hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa,
  •   Kargo şirketinin taşıma işlemleri sonucunda teslimatını yaptığı ürün/ürünlere hasar vermişse ve bu hasar teslimat esnasında tutanak ile tespit edilmeyip iade edilmeyerek ürün/ürünler teslim alınmışsa,
  •   7 günlük süre içerisinde herhangi bir iade/değişim talebi olmamış ve iade süresi geçmişse,
  •   Ürün/Ürünler kullanılmış ya da ürün/ürünlerin orjinal ambalajı, etiketi, aksesuarları, orjinal kutu/ambalaj içeriği, kullanım kitapcıkları v.b deforme olması ya da ürünün/ürünlerin tekrar satışına engel olacak şekilde hasar görmüş olması,
  •   Ayrıca, niteliği itibariyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b) ve Her türlü kozmetik ürünlerinde cayma hakkinin kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
  •   İade ya da değişim yapılacak ürün/ürünlerin Fatura/Faturaları şahıs firması, şirket, tüzel kişilik üzerine düzenlenmişse iade faturası kesilerek, ürün/ürünlerin faturaları (Tüm nüshaları), Kargo Teslim Tutanağı, tekrar satışa sunulabilir şekilde, orjinal ambalaj ve kutu içeriği varsa aksesuar/hediye ürünleri ile birlikte gönderilmelidir. 

Yukarıda belirtilen maddelerden birine ya da birden fazlasına uyan ürün/ürünlerin iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.